agencjA social media

Dom Marketingu to agencja social media wspierająca klientów w zakresie marketingu w mediach społecznościowych, content marketingu, Public Relations, influencer relations oraz digital marketingu. Planujemy kampanie marketingowe wykorzystując różne kanały komunikacji – Facebook, Instagram, LinkedIn, Snapchat i inne, czyli tam, gdzie czujemy się jak w Domu. Tworzymy strategie komunikacji Twojej marki w mediach społecznościowych, pomagamy podnieść sprzedaż, zwiększyć rozpoznawalność marki, zaangażowanie użytkowników oraz liczbę leadów. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami Klientów.


Jesteśmy młodym kreatywnym zespołem otwartym na nowe wyzwania, które mobilizują nas do ciągłego rozwoju. Każdego dnia uczymy się i koncentrujemy na osiąganiu wyznaczonych celów. Stawiamy na dobrą komunikację na każdym etapie współpracy – wierzymy, że satysfakcja Klienta przynosi korzyści dla marki.

Dlaczego dom marketingu?

Jesteśmy młodzi i kochamy to, co robimy z dużą energią do pracy! To sprawia, że nieustannie dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Staramy się, aby profile Klientów prowadzone były nieszablonowo, w oparciu o dotychczasowe obserwacje i doświadczenia, które nabywamy każdego dnia.

  • Rozmawiamy o Twojej firmie i oczekiwaniach
  • Analizujemy dotychczasowe działania
  • Ustalamy indywidualną strategię
  • Przedstawiamy klarowną ofertę
  • Wdrażamy strategię komunikacji marki
  • Optymalizujemy budżet reklamowy
  • Cyklicznie raportujemy efekty działań
  • Jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem
Per-Procura-672x372
Łukasz Zieliński
Per Procura

Dziękuję bardzo za zwiększenie liczby klientów w kancelarii. Jest różnica! 🙂

Bartek-Wojtal-e1556045642192-672x372
Bartosz Wojtal
Plan B. Wojtal

Klasa sama w sobie. Pasja, entuzjazm i pomoc w każdym aspekcie prowadzenia moich kanałów komunikacji w mediach społecznościowych. Polecam, ponieważ pomoc tych ludzi jest nieoceniona!

Weronika-Kuter-672x372
Weronika Kuter
Beauty Wedding

Dziękuję bardzo Domu Marketingu za pomoc i kompleksową obsługę moich profili social media! Jako konsultantka ślubna (dużo na głowie!) nie mam czasu myśleć o postowaniu i reklamach, więc oszczędność czasu dla mnie jest bezcenna. Polecam z ręką na sercu!

Jak działamy?
Strategia komunikacji
Stworzymy przemyślaną strategię komunikacji w mediach społecznościowych dla Twojej marki
Cele biznesowe
Porozmawiamy o Twoich celach i oczekiwaniach, które chcesz osiągnąć z naszą pomocą
Trwałe relacje
Zbudujemy zaangażowaną społeczność w social mediach wokół Twojej marki i produktów
Kampanie reklamowe
Zaplanujemy i zrealizujemy kampanie reklamowe na Facebooku, Instagramie i LinkedIn
Nasz zespół
Martin-Krawczyk-Dom-Marketingu-400x372 (1)
Martin Krawczyk
CEO & Founder

Pasjonat mediów społecznościowych oraz marketingu cyfrowego. Entuzjasta nowych technologii, jazdy na rowerze oraz picia kilku litrów kawy dziennie. W wolnym czasie zmaga się z niedokończonymi książkami.

Michał-Foryś
Michał Foryś
Junior Social Media Ninja
Miłośnik technologii Google i wszystkich jego zabawek. Od jakiegoś czasu poważnie zdradza go z Facebookiem. Mimo, że pochodzi z Pokolenia Z, twierdzi,  że wytrzymałby tydzień bez smartfona oraz internetu. Bez przekonania.
.
Miki-Sowa (1)
Mikołaj Sowa
Full-stack Developer

Programista Full-stack z 5-letnim doświadczeniem. Pasjonata kodowania, miłośnik nowych technologii oraz rozwoju osobistego. Wierny fan HTML, CSS, PHP, JavaScript, jQuery, React oraz React-Native. Po godzinach – pracuje.

Skontaktuj się z nami
Napisz do nas lub zadzwoń, odezwiemy się w trybie ASAP 🙂