O mnie

Cześć !
Nazywam się Martin Krawczyk i bardzo miło Cię tu widzieć. Dom Marketingu to blog o marketingu internetowym i reklamie, na którym w luźnej formie przekazuję to co w marketingu dla mnie jest najfajniejsze i najciekawsze. Bez przynudzania. Na co dzień pracuję Social Media & Digital Marketing Specialist w Onex Group (Partner Roku Microsoft), dla którego marketing to pasja i nauka w jednym.

Blog

Dom Marketingu powstał spontanicznie – bez specjalnego przygotowania, zespołu, planu i dużego budżetu. Z biegiem czasu zacząłem pisać więcej i uwierzyłem, że marketing jest na tyle fajny, że może dać codziennie mnóstwo radochy i motywacji do działania. Dzisiaj poświęcam dosłownie każdą chwilę wolnego czasu na tworzenie grafik, pisanie postów i dbanie o luźny „klimat” bloga.

Czytaj blog

Praca

Uwielbiam dzielić się tym co mnie interesuje z innymi i zarażać entuzjazmem do pracy. Pracuję jako Social Media & Digital Marketing Specialist w OnexGroup (Partner Roku Microsoft). Dla mnie każdy dzień jest nauką. Kocham proces temu towarzyszący, dlatego stale rozwijam się i buduję marketingową sieć zawodową.

LinkedIn

Nauka

Marketing jest dynamiczny, dlatego każdy dzień jest nauką. Studiuję nowe rozwiązania, czytam o nich, testuję i skupiam się na tym, co potrzebne mi do rozwoju zawodowego. Cieszę się i doceniam, że mogę poznać nowe osoby, które pomagają mi stawać się co raz lepszym w tym co robię.

Kontakt

Po godzinach

Po prostu cieszę się życiem. Uwielbiam dobrze się bawić, miło spędzać czas ze znajomymi, uprawiać sport (w szczególności ten indywidualny) oraz czytać książki (niestety nie zawsze udaje mi się je kończyć). Poza tym jestem mocno wkręcony w jazdę na rowerze i ogarnianie nowych technologii. To chyba nigdy mi się nie znudzi.

ebook Img

Pobierz darmowy ebook!

Zapisz się i otrzymaj darmowy ebook „100 inspirujących reklam na Facebooku”, gdzie znajdziesz przykłady ciekawych i kreatywnych reklam z całego świata.