Cześć! DZISIAJ o Nowych celach reklamowych na linkedin i więcej!

1. Praktyczne info o nowych funkcjach apek w SM

💡 Facebook przywraca estymację zasięgu dla grup niestandardowych – w zeszłym roku usnięto tę opcję, jednak serwis uporał się już z problemem i niedługo będzie można podglądać statystyki dla „custom audience”. Wiąże się to z lepszym planowaniem kampanii i szacowaniem jej zasięgów.
Stream-seo.com

👉 Więcej Informacji

💡 Zgodnie z zapowiedzią, na LinkedIn pojawią się
3 Nowe cele reklamowe:
– Świadomość marki (Brand awareness)
– Konwersje stron (Website conversions)
– Kandydaci do pracy (Job applicants)
Socialmediatoday.com

👉 Więcej informacji

💡 Google – system filtrowania reklam będzie dodstępny na całym świecie. wydawcy NIE BĘDĄ JUŻ MOGlI UMIESZCZAĆ NA SWOICH STRONACH WSZELKIEGO RODZAJU KOMPOZYCJI REKLAMOWYCH – będą musieli dostosować się do standardów ustalonych przez Coalition for Better Ads.
Kiosk.tm
Wersm.com
Wersm.com

👉 Więcej informacji

💡 Facebook znalazł nowe źródło przychodu – otóż od 1 stycznia 2020 roku, facebook zacznie pobierać 30% od płatnych subskrypcji fanów profili na facebooku. Skoro patreon (5%), YOUTUBE (30%) i TWICH (50%) to robią – czemu facebook ma nie robić?
Wersm.ocm

👉 Więcej informacji 

2. Info ze świata SM

🌎 Nowa aplikacja od Google – Shoelace. ma ona angażować w większym stopniu do relacji w świecie rzeczywistym, a nie internetowym. Ma pomagać nawiązywać znajomości w nowych miejscach, np. po przeprowadzce. Pytanie czy to coś, co przyciągnie do niej użytkowników, czy spotka ją podobny los co Google+…
Socialpress.pl

👉 Więcej informacji 

🌎 Influencerzy dają lokalnym przedsiębiorcom w kość – właściciel jendej z amerykańskich lodziarni miał dość tego, że coraz częściej przychodzili do niego influencerzy i prosili o darmowe lody w zamian za post na swoim profilu w Social media. Było im szkoda płacić 4$, to teraz muszą płacić 8$. Szach Mat influencerzy!
Nowymarketing.pl

👉 Więcej informacji 

🌎 Czy mając 8 lat można współpracować z koncernem? Odpowiedz brzmi tak! na dodatek nie byle jaki koncernem i z nie byle kim – chodzi tu o colgate, które podjęło Współpracę z prawdopodobnie najbardziej znanym 8-latkiem w ameryce – Ryanem, który recenzuje zabawki i niemal każdy jego filmik ma ponad milion odsłon!

👉 Więcej informacji

3. Porady/Informacje/Statystyki/Infografiki – SM/ E-commerce/Marketing

🛠️ Roboty facebooka nie widzą naszych zdjęć tak jak my – ostatnia awaria w serwisie pokazała nam jak sztuczna inteligencja widzi nasze posty graficzne.
Socialpress.pl
Właśnie tak to wygląda, gdy „patrzymy ich oczami”
Socialpress.pl

👉 Dowiedz się więcej

🛠️ 5+5 najlepszych aplikacji dla wszystkich instagramowiczów – czyli apki, które powinieneś mieć, jeśli chcesz, żeby twój profil na instagramie WYGLĄDAŁ niesamowicie i miał swój unikalny styl.
Buffer.com

👉 Dowiedz się więcej

🛠️ Statystyki i porady dotyczące Insatgrama i facebookaGarść bardzo przydatnych statystyk i praktycznych porad pomagających w rozwoju twojego biznesu na tych dwóch platformach.
Buffer.com

👉Więcej informacji

🛠️ Którą platformę wybrać dla swojego biznesu? – pomoże ci w tym ty 50 statystyk.
Socialmediatoday.com

👉 Więcej informacji

Podobało się? Daj znać w komentarzu! 🙂

Powiązane posty

Zostaw komentarz