12+ stylowych szablonów do tworzenia CV, prezentacji i stron www

„To są te detale” – jak to mawiał Tomasz Hajto. Ludzie zwracają uwagę na szczegóły Więcej, niż Ci się wydaje. Nie bez przyczyny, ponieważ w dobie zalewU informacji bardzo trudno jest przyciągnąć uwagę odbiorcy. Dlatego w naszej branży robiąc prezentację, CV lub stronę www KONIECZNIE TRZEBA postawić na sprawdzone szablony CV lub POWERPOINT, ABY WYWOŁAĆ „EFEKT WOW”.

Amerykańscy badacze (a kto niby inny?) mówią, że pierwsze 15 sekund decyduje o tym, co myślimy o drugim człowieku. Naszą decyzję podejmujemy również podczas rozmowy telefonicznej, czatu w Internecie lub przeglądając portfolio. We wszystkich przypadkach wystarczy jednak 15 sekund, aby intuicja „przygotowała” obraz drugiej osoby.

Pierwsze wrażenie odgrywa bardzo ważną rolę w kontekście dalszej komunikacji. Jeśli chcesz osiągnąć sukcesu zawodowy musisz poważnie podejść do odbioru własnej osoby przez drugą stronę. I nie ważnie, czy jest to rozmowa z klientem, czy  wysłanie CV do potencjalnego pracodawcy. Brutalna prawda jest taka, że będziesz oceniany. Najczęściej bardzo surowo.

W Internecie możesz znaleźć sporo porad na temat sprawiania dobrego wrażenia podczas pierwszego spotkania. Dlatego nie będę na tym teraz skupiać. Natomiast pomogę Ci zaprezentować się za pomocą wyjątkowej strony, podczas efektownych publicznych/online prezentacji PowerPoint lub aplikowania na stanowisko za pomocą rzucającego się w oczy CV. Zebrałem świetne szablony CV, PowerPoint, Adobe Muse, Keynote, które na pewno przypadną Ci do gustu.

Wszystkie zostały stworzone przez designerów ze strony TemplateMonster, ponieważ jest to sprawdzone źródło i mogę je z pewnością polecić każdemu. Możesz być pewny, że są legalne i posiadają wszystkie funkcje, które potrzebujesz. Deal with it.

2018 Pitch Deck – szablon PowerPoint

Pitch Deck to świetny szablon do tworzenia prezentacji za pomocą popularnego PowerPoint. Posiada ponad 230 gotowych slajdów, które poświęcone są różnym tematom (w tym biznesowym). Oprócz tego możesz przełączać pomiędzy 12 schematami kolorów, co daje szerokie możliwości do personalizacji slajdów.

Szablon jest kompatybilny z Microsoft Word zaczynając od wersji 2003. Dodatkowo z plikiem PPTX jest udostępniany font Open San, który świetnie wygląda na prezentacji. Można go pobrać za pomocą specjalnego linku.

Sprawdź teraz

Infographic Pack – szablon PowerPoint

To z kolei bardzo uniwersalny szablon. Z jego pomocą możesz zrobić dowolną prezentację w PowerPoint. Szablon posiada 540 unikatowych slajdów i setki różnych elementów graficznych: wykresów, tabel i obrazków. Dostępne są różne schematy kolorów. Jest on świetnym rozwiązaniem dla każdego użytkownika.

Infographic Pack – Presentation Asset jest kompatybilny z PowerPoint 2003 i wyżej. W paczce z szablonem znajdziesz dokumentację i dodatkowe elementy graficzne, które możesz wykorzystać podczas tworzenia prezentacji.

Sprawdź teraz

Pitch Deck – Responsywny szablon PowerPoint

Kolejny świetny szablon do tworzenia różnych typów prezentacji PowerPoint. Na tle poprzedników wyróżnia się on rzucającymi się w oczy kolorami oraz dużym wyborem Icon Fonts. Dla użytkownika dostępnych jest 5000+ takich elementów. Ponadto znajdziemy 210 unikatowych slajdów, 17 gotowych schematów kolorów i 220 map. Dzięki temu możesz łatwo dostosować ten szablon praktycznie do każdej tematyki.

Podany szablon jest kompatybilny z ostatnimi wersjami PowerPoint. Z szczegółami możesz zapoznać się w dokumentacji. Oprócz tego producent oferuje możliwość pobrania wszystkich elementów graficznych ze slajdów. Warto.

Sprawdź teraz

Planner Presentation – szablon PowerPoint

Jest jeszcze jeden uniwersalny szablon do tworzenia prezentacji za pomocą PowerPoint, który chciałbym polecić. Do użytku dostępnych jest 197 tematycznych slajdów, 6500 gotowych elementów graficznych oraz 90 schematów kolorów. Oprócz tego wszystkie obrazki stosowane na slajdach są wysokiej jakości i mogą być używane w celach komercyjnych poza prezentacją.

Z tego szablonu można korzystać we wszystkich najnowszych wersjach Microsoft Word. Dodatkowo w paczce znajdziesz dokumentację i fonty, które zostały zastosowane do wyróżnienia zawartości.

Sprawdź teraz

WorthWhile Consulting PPT Design – Szablon PowerPoint

Coś dla prezentacji biznesowych. Zawiera gotowe projekty slajdów, portfolio, wykresy i różne infografiki. Możesz także łatwo zmienić barwy fontów i elementów graficznych za pomocą 10 gotowych schematów kolorów. Do innych atutów szablonu warto wymieć wysokiej jakości grafiki.

Szablon WorthWhile Consulting można stosować we wszystkich wersjach Microsoft Word zaczynając do 2003 roku. Dodatkowo w paczce znajdziesz dokumentację oraz elementy graficzne. Szablon także jest wspierany przez zespół TemplateMonster, także warto mieć go na oku.

Sprawdź teraz

Construct / Construction Business – Adobe CC 2017 – Responsywny szablon Muse

Costruct pomoże stworzyć Ci stronę biznesową za pomocą programu Adobe Muse. W szablonie znajdziemy stylowe efekty animacyjne, które dodają stronie dynamiczności. Przy tym witryna nie jest przeciążona skryptami i będzie szybko ładować się na różnych urządzeniach.

Szablon zawiera wszystkie kluczowe widgety, które pomogą zbudować profesjonalną witrynę www. Oprócz tego modyfikacja witryny odbywa się za pośrednictwem edytora od Adobe Muse. Dzięki temu możesz zarządzać wszystkimi elementami na stronie zgodnie z metodą „Przyciągnij i Upuść”. Szablon jest responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

Sprawdź teraz

Consult – Adobe CC 2017 – szablon MUSE dla firmy doradczej

Ten szablon pasuje do tworzenia stron firmowych oferujących usługi doradcze. Personalizacja strony odbywa się za pomocą wygodnego kreatora Adobe Muse. Dodatkowo warto zaznaczyć obecność ciekawych widgetów.

Do szablonu Consult są dodane wszystkie popularne widgety, które pomogą zbudować profesjonalną stronę www. Obecne są gotowe układy podstron oraz osobne elementy witryny. Przydadzą się one podczas dopasowania projektu strony do własnych potrzeb. Szablon wspiera fonty webowe Google, dzięki czemu możesz wyróżnić zawartości tekstowe na stronie.

Sprawdź teraz

Gariel Masarena – Szablon CV

Za pomocą tego szablonu będziesz mógł stworzyć kilka różnych kreacji CV w zależności od potrzeby. Bardzo stylowy, ciekawy i nowoczesny. Zamieścisz w nim wszystkie niezbędne informacje potrzebne dla Twojego przyszłego pracodawcy.

W paczce z szablonem znajdziesz 4 formaty plików (Microsoft Word, HTML, PSD i EPS) oraz niezbędną dokumentację. Oprócz tego dla użytkownika dostępne są linki do pobierania fontów używanych w szablonie CV.

Sprawdź teraz

Robert Anthoni Clean – Szablon CV

Bardziej elegancki szablon do tworzenia CV, niż poprzedni. Został wykonany w szarych barwach, a zaletą są różne style typografii. Dodatkowo do użytku przeznaczonych jest 30+ ikonek, które pomogą przedstawić Twoją osobę w ciekawy sposób. Szablon posiada 2 projekty – dla CV oraz rekomendacji i listu.

Do wyboru użytkownika dostępne są różne formaty: Adobe Photoshop PSD, Adobe Illustrator AI i Microsoft Word DOCX.

Sprawdź teraz

Minimal White Brenner – SzABLON CV

Czarno biały, bardzo stylowy (minimalistyczny) szablon. Takie połączenie kolorów pozwala skupić uwagę odbiorcy na zawartości CV. Duże fonty i brak rozbudowanych elementów graficznych sprawi, że Twoje CV będzie wyglądać elegancko i na pewno przyciąga uwagę rekrutera. Coś dla minimalistów.

W paczce z szablonem znajdziesz 3 formaty plików: EPS, PSD & MS WORD. Dodatkowo dostępna jest dokumentacja, elementy graficzne oraz odnośniki do pobrania potrzebnych fontów.

Sprawdź teraz

Business Infographic Presentation – Szablon Keynote

Szablon świetnie nadaje się do tworzenia prezentacji biznesowych w Keynote. Do wyboru dostępne są 33 unikatowe slajdy z różnymi infografikami i elementami graficznymi, które pozwolą w najlepszy sposób przedstawić swój temat. Można korzystać z gotowych schematów kolorów, co pomoże dopasować styl prezentacji do potrzeb projektu.

Razem z plikiem dostaniesz dodatkowe elementy graficzne, które można zastosować do tworzenia nowych slajdów. Oprócz tego producent przygotował niezbędną dokumentację, która zawiera kluczowe informacje o szablonie.

Sprawdź teraz

EPIC Presentation – Szablon Keynote

Nazwa tej prezentacji Keynote świetnie określa jej charakter. Ten produkt został stworzony przez wybitnych designerów, któzy lubią jaskrawe kolory i nietypowe elementy graficzne. Dzięki temu slajdy EPIC wyglądają bardzo stylowo. Nadają się do tworzenia prezentacji, które mają na celu wzbudzić pozytywne emocje. Chociaż szablon może śmiało stosować także do wyświetlenia tematów biznesowych – w pozytywny sposób.

Prezentacja posiada 74 slajdy, które umieszczone są w jednym pliku. Dodatkowo możesz stosować 4000+ ikon wektorowych i gotowe elementy graficzne do tworzenia nowych slajdów. W paczce z szablonem znajdziesz także niezbędną dokumentację.

Sprawdź teraz

Clean Creative – Szablon Keynote

Dzięki temu szablonowi możesz stworzyć nowoczesną prezentacje za pomocą Keynote. Szablon posiada 80 gotowych slajdów, które poświęcone są różnym tematom. Każdy z nich zawiera unikatowe elementy graficzne, infografikę i mapy. Dodatkowo do użytku dostępne są różne schematy kolorów.

Oprócz prezentacji w formacie Keynote (.key) znajdziesz pliki PPTX i PPT, które można edytować przy pomocy oprogramowania Microsoft. Twórcy szablonu także dodali do paczki elementy graficzne i dokumentację (informacje o wszystkich możliwościach prezentacji).

Sprawdź teraz

Podsumowanie

Szablonów CV lub PowerPoint w sieci jest sporo, ale warto skorzystać z czegoś, co Cię wyróżni na rynku pracy. Z ich pomocą możesz nie tylko pokazać swoje umiejętności techniczne, lecz także wywołać dobre wrażenie na odbiorcach. A jak wiadomo, pierwsze wrażenie to polowa sukcesu.

Który szablon przypadł Ci najbardziej do gustu? Daj znać w komentarzu.

Zostaw komentarz